درباره ما

 

شرکت پولادسازه قشقایی با تجربه‌ی چندین ساله در زمینه ساخت سوله به روش UBM، نسل جدیدی از سوله‌های سبک ومقاوم را به بازار ایران ارائه کرده است.

UBM سیستمی است که جهت احداث سوله‌های بدون اسکت با هزینه‌ ارزان، طراحی آسان، سرعت بالا و بهینه طراحی شده است. این سیستم در واقع کارخانه‌ای بر روی چهارچرخ است که قابلیت برنامه‌ریزی، طراحی، تولید و نصب این نوع سازه‌ها را در هر نقطه‌ای امکان‌پذیر می‌سازد.

تاکید بر این نکته مهم است که سیستمی به نام UBM، در جهت احداث سوله‌های بدون اسکلت با هزینه‌ ارزان، طراحی آسان، سرعت بالا و بهینه طراحی شده و در خدمت صنعت احداث و ساختمان قرار گرفته است.

این سیستم نسبت به دیگر ابزارهای کاربردی مشابه خود، دارای امتیازاتی است که منجر به  بهینه سازی مصرف مواد اولیه می‌شود. به عنوان مثال، UBM  به مثابه کارخانه‌ای بر روی یک چهارچرخ است که قابلیت برنامه‌ریزی، طراحی، تولید و نصب انواع سازه‌ها را در هر نقطه‌ای امکان‌پذیر می‌سازد.

نسل اول دستگاه UBM، به نام ABM، در سال ۱۹۸۱ توسط شرکت MIC اختراع شد و بعد از تحقیق و توسعه روی دستگاه و افزودن Microprocessor Control بر روی دستگاه در سال ۱۹۹۴، شرکت MIC نسل پیشرفته‌ دستگاه ABM را به بازار ارائه کرد که با نام تجاری UBM شهرت پیدا کرد.

سیستم انحصاری UBM، توسط شرکت آمریکایی MIC اختراع و ثبت شده و مطابق آخرین پیشرفت‌های علمی (State of the art technology) و استفاده از مدار یکپارچه (Integrated Microproccess)، سوله‌هایی با فرم‌های خاص و طراحی‌های متفاوت مانند سازه‌های زمین به زمین (Ground to Ground) بدون استفاده از ستون، خر پا، تیرآهن، جوشکاری، پیچ و مهره، میخ، بست، درزگیر و یا هرگونه چسب یا بتونه‌کاری احداث می‌کند.

در حال حاضر ۸۰ کشور از سراسر دنیا با دستگاه UBM، سوله‌هایی در زمینه‌های صنعتی، تجاری، کشاورزی، نظامی، ورزشی، تفریحی، انبار، آموزشی و … تولید می کنند.

 

بخشی از پروژه‌های انجام شده توسط سوله سازی قشقایی به شرح زیر است:

  • باغ رستوران پدر در شیراز
  • تالار مجالس نیایش در شیراز
  • سالن اداری در شهرک صنعتی بندر ریگ
  • سالن تولید نایلون در شهرک صنعتی شهرستان صحنه
  • سوله تولید خوراک دام در شهرک صنعتی شهرستان صحنه
  • سوله تولید تیرچه و بلوک در شهرک صنعتی شهرستان پاوه
  • انبار نمک در شهرستان دماوند اداره راه
  • سالن ورزشی در کرج

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر