سوله های صنعتی

 

بسیاری از کسب و کار ها مانند سوله ورزشی، رستوران و سالن غذاخوری که در مقاله های پیشین توضیح داده شد از سوله UBM استفاده می کنند. کسب و کار های صنعتی نیز می توانند از ساخت سوله های صنعتی به روش UBM (یو بی ام) استفاده نمایند. تمام مزیت های برشمرده شده برای سوله UBM (یو بی ام) در ساخت سوله های صنعتی نیز به چشم می خورد. ساخت سوله به روش UBM (یو بی ام) بسیار سریع انجام شده و مقرون به صرفه است و علاوه بر این از تکنولوژی روز در ساخت سوله و جذابیت ظاهری قابل توجهی نیز برخوردار است.

 

انواع سوله صنعتی

ساخت سوله های صنعتی به روش UBM (یو بی ام) را می توان در انواع صنایع به کار گرفت. مواردی مانند کارخانجات صنعتی ، آزمایشگاه های صنعتی ، پوشش شبکه فاضلاب، کارگاه، سردخانه و ... از انواع سوله صنعتی می باشند.سوله صنعتی که با روش UBM تولید می شود از سایر سوله های صنعتی سریع تر و ارزان تر خواهد بود.

 

سقف سوله های صنعتی

بسیاری از سوله های صنعتی نیاز به سقف با ارتفاع زیاد دارند. اندازه دهانه سقف سوله UBM (یو بی ام) به گونه ای است که می تواند از 10 تا 36 متر باشد. ارتفاع آن نیز با توجه به اندازه دهانه سوله می تواند متغیر باشد. سقف سوله های صنعتی در سوله های UBM به شکل قوسی یا U شکل می باشد. پوشش سقف نیز می تواند موارد متعددی باشد.

 

نمای سوله های صنعتی

سوله هایی که به روش UBM ساخته می شوند از نمای بسیار زیبایی نیز می توانند بهره مند گردند. چرا که سوله UBM قابلیت تولید در طرح و رنگ های متنوعی را دارد. همچنین ظاهر سوله UBM به تنهایی نمای سوله های صنعتی را چشمگیر خواهد کرد چرا که از طراحی زبایی برخوردار است. علاوه بر این موارد سوله UBM در برابر باد، باران، طوفان، برف و ... نیز مقاومت لازم را از خود نشان می دهد.

 

عکس سوله های صنعتی

برای مشاهده ی نمونه هایی از ساخت سوله های صنعتی به روش UBM (یو بی ام) تصاویر زیر را دنبال کنید.

 

سوله های صنعتی

 

 

مزایای سوله UBM (یو بی ام) را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

سوله های صنعتی دامداری , سوله های صنعتی اصفهان , روشنایی سوله های صنعتی , نقشه سوله های صنعتی , سقف سوله های صنعتی , گرمایش سوله های صنعتی , تهویه سوله های صنعتی , سوله صنعتی , سوله صنعتی UBM , سوله های صنعتی UBM

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر