سوله های مسکونی

 

شاید کمتر کسی باور کند که روش سوله سازی UBM (یو بی ام) در خانه های ویلایی و مسکونی نیز می تواند به کار گرفته شود. سوله های مسکونی علاوه بر مزیت های فراوان گفته شده که ارزان بودن ، سبک بودن ، نوین بودن و تولید سریع سوله UBM (یو بی ام) می باشد؛ مزیت دیگری از جمله زیبایی نیز داراست. رنگ های متنوع سوله UBM (یو بی ام) در جذابیت و زیبایی خانه های ویلایی و مسکونی که به روش سوله UBM (یو بی ام) تولید می شوند؛ نقش بسزایی دارد.

 

سوله مسکونی

سوله های مسکونی که به روش UBM تولید می شوند؛ تمام ویژگی ها و امکانات یک منزل مسکونی را دارا هستند. به عنوان مثال لوله کشی، حمام و سرویش بهداشتی، پنجره و ... را می توان در سوله مسکونی نیز اجرا کرد. تنها تفاوت سوله مسکونی با ساخت و ساز در این است که بسیار سریع تر و مقرون به صرفه تر تولید خواهد شد که در واقع این امر مزیت مهم این سوله هاست. همچنین این سوله ها را به راحتی می توان از جایی به جای دیگر منتقل نمود.

 

لازم به ذکر است سوله UBM (یو بی ام) را در تمام کاربری ها می توان به رنگ ها و پوشش های متنوع تولید کرد؛ ولی معمولا این امر در خانه های ویلایی و مسکونی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

در بخش زیر نمونه تصاویری از ساخت سوله های مسکونی به روش UBM (یو بی ام) به نمایش گذاشته شده است.

 

سوله های مسکونی

 

علاوه بر سوله های مسکونی؛ سوله های صنعتی ، سوله ورزشی ، رستوران و سالن غذاخوری و ... نیز به روش سوله UBM (یو بی ام) ساخته می شوند.

 

 

مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

سوله مسکونی , سوله مسکونی UBM , سوله های مسکونی UBM

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر