سوله‌های صنعتی

 

در ساخت سوله برای بسیاری از کسب و کارها مانند سوله ورزشی، رستوران و سالن غذاخوری از سوله UBM استفاده می‌کنند. کسب و کار‌های صنعتی نیز می‌توانند از روش UBM (یوبی‌ام) برای ساخت سوله‌های صنعتی استفاده کنند. تمام مزیت‌های گفته شده برای سوله UBM (یوبی‌ام) نیز در ساخت سوله‌های صنعتی به چشم می‌خورد. ساخت سوله به روش UBM (یوبی‌ام) بسیار سریع انجام شده و مقرون به صرفه است و علاوه بر این، از تکنولوژی روز دنیا در ساخت سوله استفاده شده و از جذابیت ظاهری قابل توجهی برخوردار است.

 

انواع سوله صنعتی

ساخت سوله‌های صنعتی به روش UBM (یوبی‌ام) را می‌توان در انواع صنایع به کار گرفت. مواردی مانند کارخانجات صنعتی، آزمایشگاه‌های صنعتی، پوشش شبکه فاضلاب، کارگاه، سردخانه و ... از انواع مختلف سوله صنعتی است. سوله صنعتی که با روش UBM تولید می‌شود از سایر سوله‌های صنعتی سریع‌تر و ارزان‌تر خواهد بود.

 

سقف سوله‌های صنعتی

بسیاری از سوله‌های صنعتی نیاز به سقف با ارتفاع زیاد دارند. اندازه دهانه سقف سوله UBM (یوبی‌ام) به گونه‌ای است که می تواند از ۱۰ تا ۳۶ متر باشد. ارتفاع آن نیز با توجه به اندازه دهانه سوله می‌تواند متغیر باشد. سقف سوله‌های صنعتی در سوله‌های UBM، به شکل قوسی یا U شکل است. پوشش سقف نیز می تواند موارد متعددی باشد.

 

نمای سوله‌های صنعتی

سوله‌هایی که به روش UBM ساخته می‌شوند، از نمای بسیار زیبایی می‌توانند بهره‌مند گردند. چرا که سوله UBM قابلیت تولید در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی را دارد. همچنین ظاهر سوله UBM به تنهایی نمای سوله‌های صنعتی را چشمگیر می‌کند، زیرا  از طراحی زبایی برخوردار است. علاوه بر این موارد، سوله UBM مقاومت لازم را در برابر باد، باران، طوفان، برف و ...   از خود نشان می‌دهد.

 

عکس سوله‌های صنعتی

برای مشاهده‌ی نمونه‌هایی از ساخت سوله‌های صنعتی به روش UBM (یو‌بی‌ام) تصاویر زیر را دنبال کنید.

 

سوله های صنعتی

 

 

مزایای سوله UBM (یوبی‌ام) را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

سوله‌های صنعتی دامداری، سوله‌های صنعتی اصفهان، روشنایی سوله‌های صنعتی، نقشه سوله‌های صنعتی، سقف سوله‌های صنعتی، گرمایش سوله‌های صنعتی، تهویه سوله‌های صنعتی، سوله صنعتی، سوله صنعتی UBM، سوله‌های صنعتی UBM

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر