سوله ورزشی

یکی دیگر از کاربردهای سوله UBM (یو‌بی‌ام) در ساخت سوله‌های ورزشی است. با توجه به اینکه در این سالن‌ها نیاز به دهانه‌ای بزرگ داریم و سوله UBM (یو‌بی‌ام) نیز می‌تواند دهانه‌ای بین ۱۰ تا ۳۶ متر داشته باشد؛ بنابراین بهترین گزینه برای ساخت سالن ورزشی، سوله UBM (یو‌بی‌ام) است.

از مزایای دیگر ساخت سوله ورزشی UBM (یو‌بی‌ام) می‌توان به ارزان و مقرون به صرفه بودن آن، تولید سریع سوله UBM (یو‌بی‌ام) و مقاومت آن در برابر گرما، سرما، طوفان و برف و باران اشاره کرد که موارد بسیار مهمی برای سالن ورزشی هستند.

به عنوان مثال‌هایی از ساخت سوله ورزشی به روش UBM (یو‌بی‌ام)، می‌توان سالن‌های چند منظوره، سالن بدن‌سازی، سالن والیبال، سالن بسکتبال، سالن فوتسال، سالن کشتی، سالن تنیس، استخر سرپوشیده و ... را نام برد.

 

علاوه بر کاربرد سوله UBM در ساخت سوله ورزشی، می‌توان به کاربرد آن در ساخت سوله‌های صنعتی و رستوران و سالن غذاخوری نیز اشاره کرد.

 

سوله

سوله به سازه‌های فلزی که به صورت شیب‌دار ساخته می‌شوند، گفته می‌شود. قسمت شیب‌دار سوله‌ها، سقف آن است که اندازه آن بر اساس محاسبات مورد نیاز در هر کاربری تخمین زده می‌شود. روش‌های مختلفی برای ساخت سوله وجود دارد که یکی از آنها ساخت سوله به روش UBM (یو‌بی‌ام) است که در سوله‌های ورزشی نیز مشاهده می‌شود.

 

سوله ورزشی سبک

شاید بتوان مهم‌ترین ویژگی و مزیت برای سالن ورزشی را سبک بودن آن برشمرد. ساخت سوله ورزشی به روش سوله UBM (یو‌بی‌ام) این ویژگی را در خود جای داده و با حذف تیر ورق‌، پیچ و مهره که در معمولا در ساخت سوله‌های سنگین متداول است، سوله سبک تولید خواهد کرد. همچنین در عین حال که سوله UBM (یو‌بی‌ام) بسیار سبک است، از ویژگی مقاوم و مقرون به صرفه بودن نیز برخوردار است.

 

سوله ورزشی پیش ساخته

امروزه کمتر کسی به دنبال ساخت و ساز می‌رود. هزینه‌های گزاف و منابع بسیار زیادی که ساخت و ساز متحمل می‌شود باعث شده که استفاده از سازه‌های پیش ساخته که مزیت‌های بسیار زیادی نیز نسبت به ساخت و ساز دارد، بسیار متداول گردد. سوله UBM (یو‌بی‌ام) نیز به عنوان سوله پیش ساخته مورد استفاده قرار می‌گیرد و مخصوصا برای سوله ورزشی پیش ساخته کاربرد دارد. ساخت سوله UBM (یو‌بی‌ام) در محل پروژه انجام شده و بسیار سریع نیز تولید خواهد شد.

 

هزینه ساخت سوله ورزشی

هزینه ساخت سوله ورزشی نسبت به سایر سوله‌ها، که در ساخت آنها از ورق‌های سنگین و پیچ و مهره و سایر منابع استفاده می‌شود، بسیار مناسب‌تر است. در واقع هزینه ساخت آن با توجه به ابعاد دهانه و ارتفاع سوله UBM (یو‌بی‌ام) متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی‌توان برآورد کرد. اما می‌توان گفت هزینه ساخت سوله UBM سی و پنج درصد نسبت به انواع سوله‌های دیگر مقرون به صرفه‌تر می‌باشد که درصد قابل توجهی است.

 

 

در ادامه نمونه‌هایی از ساخت سوله ورزشی به روش UBM (یو‌بی‌ام) را در کاربری‌ها و ورزش‌های مختلف مشاهده خواهید کرد.

 

 

سوله ورزشی

 

سوله ورزشی

 

سوله ورزشی

 

سوله ورزشی

 

سوله ورزشی

 

مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

سوله ورزشی فروشی، سوله ورزشی UBM، سوله‌های ورزشی UBM، ساخت سوله ورزشی UBM، ابعاد سوله ورزشی، سازه سوله ورزشی، هزینه ساخت سالن ورزشی، ساخت سوله ورزشی، هزینه ساخت یک سالن فوتسال، ساخت سوله ورزشی در اصفهان، قیمت ساخت سوله ورزشی، مراحل ساخت سوله ورزشی، ساخت سوله‌های ورزشی، براورد ساخت سوله ورزشی، هزینه ساخت یک سوله ورزشی، مراحل ساخت یک سوله ورزشی، سوله ورزشی شیراز، سوله ورزشی در شیراز، ساخت سوله ورزشی در شیراز، ساخت سوله ورزشی شیراز

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر