سوله ارزان

 

سوله ها در تمام کسب و کارها کاربرد دارند. کسب و کارهای صنعتی، تجاری، سوله ورزشی، عمومی، نظامی و حتی در منازل مسکونی نیز جهت کاربردهایی از قبیل پارکینگ از سوله استفاده می شود. اما یافتن نوعی از سوله که سوله ارزان و در عین حال کارآمدی باشد؛ بسیار مهم است. سوله های UBM (یو بی ام) که حدود بیست سال است به وجود آمده، تمامی نیازها در به کارگیری سوله را برطرف کرده و علاوه بر این، از آن به عنوان سوله ارزان نیز نام برده می شود.

 

سوله ارزان

 

ساخت سوله ارزان

در سال های اخیر ساخت سوله ارزان توسط سوله های UBM (یو بی ام) امکانپذیر گشته است. این سوله ها به دلیل اینکه سازه ای بدون اسکلت می باشد و کلیه تیرهای سقف و ستون که در ساخت سوله های سنتی به کار گرفته می شود، در ساخت آنها حذف می گردند، هزینه بسیار کمتری نیز دارد.

هزینه ساخت سوله از نوع UBM (یو بی ام) به دلیل کاهش در تعداد نیروی انسانی مورد نیاز در ساخت سوله های سنتی بسیار کاهش پیدا کرده است و حدود 20 تا 40 درصد ارزان تر از آنهاست. علاوه بر این به دلیل اینکه سوله UBM (یو بی ام) در برابر زنگ زدگی، آب، آتش، گرما و سرما مقاوم است از هزینه نگداری بسیار پایینی نیز برخوردار می باشد که این امر مزیت سوله ارزان را بعد از تولید نیز حفظ می کند و هزینه ای به بار نخواهد آورد.

 

سوله ارزان و سبک

سوله UBM (یو بی ام) علاوه بر ارزان بودن از مزیت دیگری که سبک بودن آن است نیز بهره می برد. وزن سوله UBM (یو بی ام) به دلیل اینکه حالت شیب دار و قوس مانندی دارد و به عبارتی به شکل U تولید می گردد، نسبت به سایر سوله ها بسیار کاهش یافته و بسیار سبک است. بدیهی است با مزیت سبک بودن سوله UBM (یو بی ام) حمل و نقل و جابجایی آن نیز بسیار ساده و آسان خواهد شد.

 

سوله ارزان

 

سقف سوله ارزان

همان طور که در مقاله سوله قوسی UBM مطالعه و مشاهده نمودید، سوله UBM (یو بی ام) را به سه شکل هندسی می توان مورد استفاده قرار داد. این سه شکل عبارتند از : سوله UBM (زمین به زمین) ، سوله UBM (زمین به ستون) و سوله UBM (ستون به ستون). هنگامی که سوله UBM (یو بی ام) به شکل ستون به ستون قرار گیرد، همانند سقف عمل کرده که مقاومت بسیار بالایی نیز در برابر سرما و برف و باران و طوفان خواهد داشت. شکل سقف مانند و ارزان بودن سوله UBM (یو بی ام) نیز باعث شده است که از این سوله به اسم سقف سوله ارزان نیز نام برده شود.

 

پوشش سقف سوله ارزان

صنعت سوله سازی اخیرا بسیار رونق پیدا کرده است و مهم ترین نکته در این صنعت پوشش سقف سوله ارزان می باشد. سوله ubm (یو بی ام) خود به تنهایی می تواند به عنوان یک سوله همراه با سقف مورد استفاده قرار گیرد. اما در بسیاری از موارد نیز می تواند به عنوان پوشش سقف سوله نیز از آن بهره برد. هزینه پوشش سقف سوله UBM (یو بی ام) بسیار مناسب بوده و 35 درصد نسبت به سایر پوشش های سقف سوله، مقرون به صرفه تر می باشد.

 

سوله ارزان

 

شما می توانید سوله ارزان UBM را در ساخت رستوران و سالن غذاخوری ، سوله های صنعتی و ... به کار برده و از مزایای بی شمار آن بهره ببرید.

سوله سازی UBM (یو بی ام) صنعت با بهره گیری از دانش روز جهان و مهندسین خبره و با تجربه در زمینه ساخت سوله آماده ی ارائه ی خدمات ساخت سوله ارزان به شما عزیزان می باشد.

 

 

دیگر مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید :

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

ساخت سوله ارزان در شیراز , ارزانترین سوله , چگونه سوله ارزان بسازیم , نحوه ساخت سوله ارزان , سوله سبک دست دوم , هزینه ساخت سوله , سوله ارزان دست دوم , ساخت سوله ارزان در تهران , ارزانترین سوله ها , ساخت سوله ارزان قیمت ، ساخت سوله ارزان تهران ،  ساخت سوله ارزان در تهران ،  ساخت سوله ارزان کرج ، ساخت ارزانترین سوله ، روش ساخت سوله ارزان ، هزینه ساخت سوله ارزان ، ارزان ترین ساخت سوله ، ارزانترین روش ساخت سوله

 

 

تاریخ به روزرسانی 1399/02/02

 

 

سعید حسنی
سلام عالیه مطالبتون موفق باشید https://cutt.ly/1yyw1VI

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر