رستوران و سالن غذاخوری

 

علاوه بر کاربری‌های متعدد سوله UBM مانند سوله ورزشی و سوله‌های صنعتی، می‌توان از سوله UBM در ساخت رستوران و سالن غذاخوری نیز  استفاده نمود. معمولا ایجاد یک سایبان برای این مکان‌ها امری ضروری است. رستوران‌ها مخصوصا آنهایی که در فضای باز هستند؛ دائما در معرض نور آفتاب و برف و باران هستند. بنابراین، سوله‌های UBM (یوبی‌ام) گزینه‌ی بسیار مناسبی جهت ایجاد سایبان برای رستوران‌ها و سالن‌های غذاخوری است که این محیط‌ها را از برف و باران و باد در امان نگاه داشته  و حتی از عبور نور خورشید نیز جلوگیری می‌کند.

 

ساخت رستوران و سالن غذاخوری به روش سوله UBM

ساخت رستوران و سالن غذاخوری به روش UBM (یوبی‌ام) علاوه بر داشتن مقاومت در برابر باد و باران و نور خورشید، مزیت دیگری نیز دارد. سوله UBM (یو‌بی‌ام) ظاهر جذابی دارد و در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود که این امر به زیبایی ظاهری آن کمک شایانی خواهد کرد. چرا که فضاسازی و جذابیت رستوران امری جدایی ناپذیر در تاسیس آن‌هاست.

 

سوله رستوران

شاید عجیب به نظر برسد که از سوله UBM در ساخت رستوران، کافی شاپ و حتی تالار نیز بتوان استفاده کرد. اما همان طور که در تصاویر زیر می‌بینید؛ این امر امکانپذیر است و ظاهر زیبا و متفاوتی نیز برای این مکان‌ها ایجاد می‌کند که در خور توجه است. سوله رستوران UBM، پوشش بسیار مناسبی است برای رستوران‌هایی که فضای باز دارند و می‌تواند در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی تولید گردد.

 

در بخش زیر نمونه‌هایی از ساخت رستوران و سالن غذاخوری به روش UBM (یوبی‌ام) را مشاهده می‌نمایید.

 

رستوران و سالن غذاخوری

 

رستوران و سالن غذاخوری

 

 

مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

رستوران و سالن غذاخوری UBM

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر