رستوران و سالن غذاخوری

 

علاوه بر کاربری های متعدد سوله UBM مانند سوله ورزشی و سوله های صنعتی که توضیح داده شد؛ در ساخت رستوران و سالن غذاخوری نیز می توان از سوله UBM استفاده نمود. معمولا ایجاد یک سایبان برای این مکان ها امری ضروری است. رستوران ها مخصوصا آنهایی که در فضای باز هستند؛ دائما در معرض نور آفتاب و برف و باران می باشند. سوله UBM (یو بی ام) گزینه ی بسیار مناسبی جهت ایجاد سایبان برای رستوران و سالن غذاخوری است که این محیط ها را از برف و باران و باد در امان نگاه داشته و مقاوم می سازد و حتی از عبور نور خورشید نیز جلوگیری می کند.

 

ساخت رستوران و سالن غذاخوری به روش سوله UBM

ساخت رستوران و سالن غذاخوری به روش UBM (یو بی ام) علاوه بر مقاومت آن در برابر باد و باران و نور خورشید مزیت دیگری نیز دارد. سوله UBM (یو بی ام) ظاهر جذابی دارد و در رنگ های متنوعی تولید می شود که این امر به زیبایی ظاهری آن کمک شایانی خواهد کرد. چرا که فضاسازی و جذابیت رستوران امری جدایی ناپذیر در تاسیس آن هاست.

 

سوله رستوران

شاید عجیب به نظر برسد که از سوله UBM در ساخت رستوران، کافی شاپ و حتی تالار نیز بتوان استفاده کرد. اما همان طور که در تصاویر زیر می بینید؛ این امر امکانپذیر است و ظاهر زیبا و متفاوتی نیز برای این مکان ها ایجاد می کند که در خور توجه می باشد. سوله رستوران UBM پوشش بسیار مناسبی برای رستوران هایی که فضای باز دارند؛ می باشد و می تواند در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید گردد.

 

در بخش زیر نمونه هایی از ساخت رستوران و سالن غذاخوری به روش UBM (یو بی ام) را مشاهده می نمایید.

 

رستوران و سالن غذاخوری

 

رستوران و سالن غذاخوری

 

 

مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

رستوران و سالن غذاخوری UBM

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر