سوله سبک

 

سوله سبک امروزه نیاز بسیاری از کسب و کارهاست. کسب و کارهای زیادی هستند که به دنبال سوله سبک می باشند. سوله های UBM (یو بی ام) به دلیل اینکه از جنس ورق های گالوانیزه هستند و در تولید آنها از هیچ گونه ستون، خرپا، پیچ و مهره  و اتصالات جوشی استفاده نمی شود؛ نوعی سوله سبک به شمار می روند.

 

سوله سبک

 

سوله سبک چیست؟

سوله ها از نظر وزن به دو نوع سوله سبک و سوله سنگین تقسیم بندی می شوند. امروزه ساخت سوله های سبک بسیار فراگیر شده و سوله های سنگین طرفدار چندانی ندارد. علت آن نیز هزینه و منابع گزاف و بسیار زیاد در ساخت سوله های سنگین است. استفاده از آنها هیچ محدودیتی نداشته و در تمام کاربری ها مانند سوله ورزشی می توان از این نوع سوله ها بهره برد. سوله UBM (یو بی ام) یکی از انواع سوله هایی است که به عنوان سوله سبک شناخته می شود و به شکل U تولید می گردد. همچنین این سوله ها به راحتی قابل جابجایی و حمل و نقل خواهد بود.

 

سوله سبک قوسی

سوله UBM (یو بی ام) به شکل قوسی ساخته می شود. حال این نوع سوله هم می تواند روی ستون و به عنوان پوشش سقف و هم روی زمین قرار گیرد. سوله UBM (یو بی ام) که به دلیل شکل قوس مانند و همچنین سبک بودن از انواع سوله سبک قوسی به شمار می رود، مزایای بسیار زیادی دارد که این مزایا را در مقاله مزایای سوله UBM (یو بی ام) به طور مفصل توضیح داده ایم.

 

ساخت سوله سبک

سوله سازی قشقایی با کادر و مهندسین مجرب در ساخت سوله UBM (یو بی ام) در هر نقطه از کشور عزیزمان فعالیت دارد. سوله های UBM (یو بی ام) نسل جدیدی از سوله ها هستند که روند تولید آنها بسیار سریع و کم هزینه می باشد و در نهایت سوله سبک نیز هستند.

از این نوع سوله ها در بسیاری از موارد می توان بهره برد. سالن های تولید، سردخانه ها، سالن و تالارهای پذیرایی، جایگاه های سوخت، سالن های ورزشی و بسیاری موارد دیگر از جمله این موارد هستند که از مزایای فراوان این سوله ها علاوه بر سبک بودن می توان به مقرون به صرفه بودن، کم هزینه بودن، مقاوم بودن و ... اشاره کرد.

 

ساخت سردخانه

این روزها ساخت سردخانه نیز به روش سوله UBM بسیار فراگیر شده است. مزیت های بسیار زیادی که سوله UBM دارد از جمله سبک، مقاوم، ارزان و ... بودن آن باعث شده که در تمام موارد از جمله ساخت سردخانه مورد استفاده قرار گیرد و از مزایای فراوان آن استفاده شود.

 

 

از مزیت های فراوان سوله UBM (یو بی ام) می توان در ساخت بسیاری از موارد کسب و کار از جمله رستوران و سالن غذاخوری ، سوله های صنعتی و پروژه های دیگر بهره برد.

سوله سازی قشقایی با تجربه چندین ساله در ساخت سوله سبک UBM (یو بی ام) در هر نقطه از ایران آماده ی ساخت سوله در محل مورد نظر شما و با بهترین و به روزترین دستگاه ها و توسط مهندسین خبره و حرفه ای می باشد.

 

 

دیگر مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید :

سوله ارزان

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

سوله سبک جدید , سوله سبک خرپایی , سوله سبک مرغداری , سوله سبک دست دوم , سوله سبک طرح آسا , سوله سبک hss , سوله سبک لوله ای , سوله سبک مشهد , نقشه سوله سبک , سوله سبک تبریز , وزن سوله سبک , سوله سبک اصفهان , سوله سبک تبریز , سوله سبک فروشی ، قیمت سوله فوق سبک ، ساخت سوله سبک و ارزان ، ساخت سوله سبک اصفهان ، ساخت سوله سبک قیمت ، ساخت سوله سبک در اصفهان ، آموزش ساخت سوله سبک ، ساخت سوله های سبک ، نقشه ساخت سوله سبک ، مراحل ساخت سوله سبک ، ساخت سوله سبک سازی ، قیمت ساخت سوله قوسی فوق سبک ، هزینه ساخت سوله سبک

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر