سوله سبک

 

امروزه، سوله سبک  نیاز بسیاری از کسب و کارهاست. کسب و کارهای زیادی هستند که به دنبال سوله سبک هستند. به دلیل اینکه در ساخت سوله‌های UBM (یوبی‌ام) از ورق‌های گالوانیزه استفاده می‌شود و از هیچ گونه ستون، خرپا، پیچ و مهره  و اتصالات جوشی استفاده نمی‌شود؛ نوعی سوله سبک به شمار می‌روند.

 

سوله سبک

 

سوله سبک چیست؟

سوله‌ها از نظر وزن به دو نوع سوله سبک و سوله سنگین تقسیم‌بندی می‌شوند. امروزه ساخت سوله‌های سبک بسیار فراگیر شده و سوله‌های سنگین، طرفدار چندانی ندارد. علت آن نیز هزینه و منابع گزاف و بسیار زیاد در ساخت سوله‌های سنگین است. استفاده از این نوع سوله‌ها هیچ محدودیتی نداشته و در تمام کاربری‌ها مانند سوله ورزشی می‌توان از آنها بهره برد. سوله UBM (یوبی‌ام) یکی از انواع سوله‌هایی است که به عنوان سوله سبک شناخته می‌شود و به شکل U تولید می‌گردد. همچنین این سوله‌ها به راحتی قابل جابجایی و حمل و نقل خواهند بود.

 

سوله سبک قوسی

سوله UBM (یوبی‌ام) به شکل قوسی ساخته می‌شود. این نوع سوله هم می‌تواند روی ستون و به عنوان پوشش سقف و هم روی زمین قرار گیرد. سوله UBM (یوبی‌ام) که به دلیل شکل قوس مانند و همچنین سبک بودن از انواع سوله سبک قوسی به شمار می رود، مزایای بسیار زیادی دارد که این مزایا را در مقاله مزایای سوله UBM (یوبی‌ام) به طور مفصل توضیح داده‌ایم.

 

ساخت سوله سبک

سوله سازی قشقایی با کادر و مهندسین مجرب در ساخت سوله UBM (یوبی‌ام)، در هر نقطه از کشور عزیزمان فعالیت دارد. سوله‌های UBM (یوبی‌ام) نسل جدیدی از سوله‌ها هستند که روند تولید آنها بسیار سریع و کم هزینه است و سوله سبک نیز هستند.

از این نوع سوله‌ها در بسیاری از موارد می‌توان استفاده کرد. سالن‌های تولید، سردخانه‌ها، سالن و تالارهای پذیرایی، جایگاه‌های سوخت، سالن‌های ورزشی و بسیاری کاربردها از جمله این موارد هستند. از مزایای فراوان این سوله‌ها علاوه بر سبک بودن می‌توان به مقرون به صرفه بودن، کم هزینه بودن، مقاوم بودن و ... اشاره کرد.

 

ساخت سردخانه

این روزها ساخت سردخانه نیز به روش سوله UBM بسیار فراگیر شده است. مزیت‌های بسیار زیادی که سوله UBM دارد از جمله سبک، مقاوم، ارزان بودن آن باعث شده که در تمام موارد از جمله ساخت سردخانه مورد استفاده قرار گیرد و از مزایای فراوان آن استفاده شود.

 

 

از مزیت های فراوان سوله UBM (یوبی‌ام) می‌توان در ساخت بسیاری از موارد کسب و کار از جمله رستوران و سالن غذاخوری، سوله‌های صنعتی و پروژه‌های دیگر بهره برد.

سوله سازی قشقایی با تجربه چندین ساله در ساخت سوله سبک UBM (یوبی‌ام)، در هر نقطه از ایران آماده‌ی ساخت سوله در محل مورد نظر شما و با بهترین و به روزترین دستگاه‌ها و توسط مهندسین خبره و حرفه‌ای است.

 

 

دیگر مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید :

سوله ارزان

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

سوله سبک جدید، سوله سبک خرپایی، سوله سبک مرغداری، سوله سبک دست دوم، سوله سبک طرح آسا، سوله سبک hss، سوله سبک لوله‌ای، سوله سبک مشهد، نقشه سوله سبک، سوله سبک تبریز، وزن سوله سبک، سوله سبک اصفهان، سوله سبک تبریز، سوله سبک فروشی، قیمت سوله فوق سبک، ساخت سوله سبک و ارزان، ساخت سوله سبک اصفهان، ساخت سوله سبک قیمت، ساخت سوله سبک در اصفهان، آموزش ساخت سوله سبک، ساخت سوله های سبک، نقشه ساخت سوله سبک، مراحل ساخت سوله سبک، ساخت سوله سبک سازی، قیمت ساخت سوله قوسی فوق سبک، هزینه ساخت سوله سبک

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر