مزایای سوله UBM

 

مزایای سوله UBM (یو بی ام) که نسل جدیدی از سوله ها هستند بسیار مورد توجه قرار گرفته و به همین دلیل نیز استفاده از سوله های UBM (یو بی ام) فراگیر شده است.

عمده این مزایا را می توان به صورت زیر نام برد؛ که توضیح مختصری نیز در رابطه با هر کدام از آنها آورده شده است. برای اطلاعات کامل تر می توانید با کلیک بر روی هر کدام از مزایای سوله UBM (یو بی ام) مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید.

سوله ارزان : با توجه به حذف کلیه آهن کشی ها در سقف و ستون ها و حذف جوشکاری ساخت سوله UBM (یو بی ام) نسبت به سوله های تیرورقی و خرپایی بین 15 تا 40 درصد مقرون به صرفه می باشد.

سوله سبک : سوله UBM (یو بی ام) از نوع سوله های سبک به شمار می رود. به عنوان مثال در یک سوله با عرض (دهانه) 20 متر، در یک متر مربع از زیربنا تقریبا 19 کیلوگرم ورق گالوانیزه استفاده می شود.

سوله سریع : از بارزترین مزایای سوله UBM (یو بی ام)، سرعت بالای ساخت می باشد. به طور متوسط مدت زمان ساخت هر هزار متر مربع سوله UBM (یو بی ام)، تقریبا ده روز می باشد.

سوله نوین : امروزه سوله سنتی جای خود را به سوله نوین داده است که نسبت به آن مزایای بسیاری دارد. سوله نوین UBM (یو بی ام) قابلیت طراحی، تولید و نصب در هر مکانی را داراست. در ساخت سوله نوین UBM (یو بی ام) از هزینه ها و ابزار اضافی که در سوله سنتی استفاده می شود، خبری نیست.

 

 

 

مزایای سوله UBM

 

از مزایای سوله UBM می توان در بسیاری از کسب و کار ها استفاده نمود که نمونه هایی از آن سوله ورزشی ، رستوران و سالن غذاخوری ، سوله های صنعتی و ... می باشند.

شرکت سوله سازی یو بی ام صنعت از مهندسین و تکنسین های حرفه ای برخوردار می باشد و ساخت سوله UBM (یو بی ام) را در کیفیت بالا ، کم ترین زمان و مناسب ترین قیمت ، به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر