مزایای سوله UBM

 

 

مزایای سوله UBM (یوبی‌ام) که نسل جدیدی از سوله‌ها هستند، بسیار مورد توجه قرار گرفته و به همین دلیل نیز استفاده از سوله‌های UBM (یوبی‌ام) فراگیر شده است.

عمده این مزایا را می‌توان به صورت زیر نام برد؛ که توضیح مختصری نیز در رابطه با هر کدام از آنها آورده شده است. برای اطلاعات کامل‌تر می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام از مزایای سوله UBM (یوبی‌ام)، مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید.

سوله ارزان: با توجه به حذف کلیه آهن کشی‌ها در سقف‌ها و ستون‌ها و همچنین حذف جوشکاری، ساخت سوله UBM (یوبی‌ام) نسبت به سوله‌های تیرورقی و خرپایی بین ۱۵ تا ۴۰ درصد مقرون به صرفه‌تر است.

سوله سبک: سوله UBM (یوبی‌ام) از نوع سوله‌های سبک به شمار می‌رود. به عنوان مثال در یک سوله با عرض (دهانه) ۲۰ متر، در یک متر مربع از زیربنا تقریبا ۱۹ کیلوگرم ورق گالوانیزه استفاده می‌شود.

سوله سریع: از بارزترین مزایای سوله UBM (یوبی‌ام)، سرعت بالای ساخت آن است. به طور متوسط مدت زمان ساخت هر هزار متر مربع سوله UBM (یوبی‌ام)، تقریبا ده روز است.

سوله نوین: امروزه سوله سنتی جای خود را به سوله نوین داده است که نسبت به آن مزایای بسیاری دارد. سوله نوین UBM (یوبی‌ام) قابلیت طراحی، تولید و نصب در هر مکانی را داراست. در ساخت سوله نوین UBM (یوبی‌ام) از هزینه‌ها و ابزارهای اضافی که در سوله سنتی استفاده می‌شود، خبری نیست.

 

 

 

مزایای سوله UBM

 

از مزایای سوله UBM می‌توان در بسیاری از کسب و کارها بهره برد که نمونه‌هایی از آن را می‌توان در سوله ورزشی، رستوران و سالن غذاخوری، سوله‌های صنعتی و ... مشاهده کرد.

شرکت سوله سازی یوبیام صنعت از مهندسین و تکنسین‌های حرفه‌ای برخوردار است و ساخت سوله UBM (یوبی‌ام) را در  بالاترین کیفیت، کم‌ترین زمان و مناسب‌ترین قیمت، به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر