سوله‌های مسکونی

 

شاید کمتر کسی باور کند که می‌توان از روش سوله سازی UBM (یو‌بی‌ام)، در ساخت خانه‌های ویلایی و مسکونی نیز استفاده شود. سوله‌های مسکونی علاوه بر داشتن مزیت‌هایی همچون ارزان بودن، سبک بودن، نوین بودن و تولید سریع سوله UBM (یو‌بی‌ام)، از مزیت‌های دیگری از جمله زیبایی نیز برخوردار است. رنگ‌های متنوع سوله UBM (یوبی‌ام) در جذابیت و زیبایی خانه‌های ویلایی و مسکونی که به روش سوله UBM (یوبی‌ام) تولید می شوند، نقش بسزایی دارد.

 

سوله مسکونی

سوله‌های مسکونی که به روش UBM تولید می‌شوند؛ تمام ویژگی‌ها و امکانات یک منزل مسکونی را دارا هستند. به عنوان مثال می‌توان لوله کشی، حمام و سرویش بهداشتی، پنجره و ... را  در سوله مسکونی  اجرا کرد. تنها تفاوت سوله مسکونی با ساخت و ساز در این است که بسیار سریع‌تر و مقرون به صرفه تر تولید خواهد شد که در واقع این امر مزیت مهم برای این سوله‌هاست. همچنین این سوله‌ها را به راحتی می توان از جایی به جای دیگر منتقل کرد.

 

لازم به ذکر است که سوله UBM (یوبی‌ام) را در تمام کاربری‌ها می‌توان به رنگ‌ها و پوشش‌های متنوع تولید کرد؛ ولی معمولا این امر در خانه‌های ویلایی و مسکونی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

در بخش زیر نمونه تصاویری از ساخت سوله‌های مسکونی به روش UBM (یوبی‌ام) به نمایش گذاشته شده است.

 

سوله های مسکونی

 

علاوه بر سوله‌های مسکونی، سوله‌های صنعتی، سوله ورزشی، رستوران و سالن غذاخوری و ... نیز به روش سوله UBM (یوبی‌ام) ساخته می‌شوند.

 

 

مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

سوله مسکونی، سوله مسکونی UBM، سوله‌های مسکونی UBM

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر