انبار و سیلو

 

از سوله‌های UBM (یوبی‌ام) در ساخت انبار و سیلو نیز استفاده می‌شود. این مکان‌ها باید به نحوی ساخته شود که در برابر باد و باران، برف و طوفان و مخصوصا آتش سوزی مقاومت لازم را داشته باشد. ساخت انبار و سیلو به روش UBM (یو‌بی‌ام) تمامی این نیازها را برطرف می‌کند، چرا که سوله‌های UBM (یوبی‌ام) پس از ساخت در برابر آتش سوزی عایق خواهند شد.

 

سوله انبار

سوله انبار، به منظور ذخیره و نگهداری کالا، مواد غذایی و محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه سوله UBM نسبت به سایر سوله‌ها، از مزیت‌های بسیاری از جمله سبک بودن، تولید سریع و مقرون به صرفه‌تر بودن  برخوردار است، بهترین گزینه برای ساخت سوله انبار است. مهم‌ترین مزیت سوله UBM به عنوان سوله انبار مفاومت در برابر باد، باران، برف، طوفان و آتش سوزی است.

 

نمونه‌هایی از ساخت انبار و سیلو به روش UBM (یوبی‌ام)، در ساخت انبار مواد غذایی، سیلوی ذخیره گندم، کشتارگاه، سردخانه‌ها، دامداری‌ها، مرغداری‌ها، اصطبل، کارخانجات لبنیات، تعاونی‌های کشاورزی، انبار کالای کشاورزی، گلخانه، گرمخانه و ... دیده می‌شود.

تصاویری از ساخت انبار و سیلو به روش UBM (یوبی‌ام) را در زیر مشاهده می‌کنید؛

 

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

 

از موارد دیگر برای ساخت سوله UBM می‌توان به سوله ورزشی، سوله‌های صنعتی، رستوران و سالن غذاخوری اشاره کرد.

 

 

مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

انبار سیلو، انبار سیلو گندم، انبار سیلوی گندم، انبار سیلو مراغه، انبار سیلو عکس، انبار UBM، سیلوی UBM، انبار و سیلوی UBM

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر