انبار و سیلو

 

از سوله های UBM (یو بی ام) در ساخت انبار و سیلو نیز استفاده می شود. این مکان ها باید به نحوی ساخته شود که در برابر باد و باران برف طوفان و مخصوصا آتش سوزی مقاومت لازم را داشته باشد. ساخت انبار و سیلو به روش UBM (یو بی ام) تمامی این نیازها را برطرف می کند. چرا که سوله های UBM (یو بی ام) پس از ساخت در برابر آتش سوزی عایق خواهند شد.

 

سوله انبار

سوله انبار به منظور ذخیره و نگهداری کالا ، مواد غذایی ، محصولات و ... مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه سوله UBM از مزیت های سبک بودن ، تولید سریع ، مقرون به صرفه تر بودن نسبت به سایر سوله ها و ... برخوردار می باشد بهترین گزینه برای ساخت سوله انبار است. مهم ترین مزیت سوله UBM به عنوان سوله انبار مفاومت در برابر باد ، باران ، برف ، طوفان و آتش سوزی می باشد.

 

نمونه هایی از ساخت سوله انبار و سیلو به روش UBM (یو بی ام) در ساخت انبار مواد غذایی، سیلوی ذخیره گندم، کشتارگاه، سردخانه ها، دامداری ها، مرغداری ها، اصطبل، کارخانجات لبنیات، تعاونی های کشاورزی، انبار کالای کشاورزی، گلخانه، گرمخانه و ... دیده می شود.

تصاویری از ساخت انبار و سیلو به روش UBM (یو بی ام) را در زیر مشاهده می نمایید.

 

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

انبار و سیلو

 

 

از موارد دیگر برای ساخت سوله UBM می توان به سوله ورزشی ، سوله های صنعتی ، رستوران و سالن غذاخوری اشاره کرد.

 

 

مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

انبار سیلو , انبار سیلو گندم , انبار سیلوی گندم , انبار سیلو مراغه , انبار سیلو عکس , انبار UBM , سیلوی UBM , انبار و سیلوی UBM

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر