سوله UBM چیست؟

 

سوله UBM (یو بی ام) نوعی تکنولوژی می باشد جهت ساخت سوله از جنس ورق فولاد گالوانیزه که طی این صنعت ورق های گالوانیزه پس از نورد سرد (Roll Forming) توسط دستگاه های UBM (یو بی ام) در محل پروژه به پانل های قوسی یکسان تبدیل می شوند. سپس این پانل ها در کنار همدیگر قرار می گیرند و توسط دستگاهی دیگر به هم دوخته می شوند که نهایتا سازه ای مقاوم ساخته می شود. این سازه توسط جرثقیل نصب شده و سوله UBM احداث می گردد.

مراحل تولید پانل ها توسط دستگاه های UBM (یو بی ام) به صورت بسیار دقیق انجام می شود و مرحله مونتاژ و نصب پانل ها نیز نیازمند تجربه ی بالاست. سوله UBM نوعی از سوله های مدرن با هزینه ارزان ، طراحی آسان و سرعت ساخت بالا می باشد.

 

سوله UBM چیست؟

 

ارزانترین سوله

سوله های قوسی UBM (یو بی ام) به تازگی در حال رایج شدن در سراسر جهان هستند. این سازه برای سوله هایی که نیاز به جرثقیل سقفی ندارند بسیار مناسب و بهینه می باشد. سرعت بالای اجرای سوله و هزینه ی مناسب از مزایای اصلی سوله های قوسی UBM (یو بی ام) می باشد.

UBM (یو بی ام) به مثابه کارخانه ای بر روی یک چهارچرخ است که به محل سایت پروژه منتقل می شود و مراحل طراحی، تولید و نصب را در محل ساخت سوله ممکن می کند.

سیستم انحصاری UBM (یو بی ام)، توسط شرکت آمریکایی MIC اختراع و ثبت شده و در سال 1994 نسل پیشرفته این دستگاه به بازار ارائه گردید. این سیستم با استفاده از علم مدار یکپارچه (Integrated Microproccess)، سوله ‌هایی با فرم‌های خاص و بدون استفاده از ستون، آهن کشی، خر پا، جوشکاری، میخ و ... احداث می‌کند.

در حال حاضر ۸۰ کشور دنیا با دستگاه UBM (یو بی ام) سوله هایی در زمینه‌های صنعتی، تجاری، کشاورزی، ورزشی، انبار و … تولید می کنند.

 

از سوله UBM می توان در بسیاری از کسب و کار ها بهره برد. از آن جمله می توان به سوله ورزشی ، سوله های صنعتی ، رستوران و سالن غذاخوری اشاره کرد.

 

شرکت سوله سازی قشقایی با در اختیار داشتن دستگاه های آمریکایی حاضر به طراحی و ساخت انواع سوله UBM (یو بی ام) می باشد.

 

سوله سازی قشقایی مفتخر به اجرای پروژه های زیر در کشور می باشد :

  • باغ رستوران پدر در شیراز
  • تالار مجالس نیایش در شیراز
  • سالن اداری در شهرک صنعتی بندر ریگ
  • سالن تولید نایلون در شهرک صنعتی شهرستان صحنه
  • سوله تولید خوراک دام در شهرک صنعتی شهرستان صحنه
  • سوله تولید تیرچه و بلوک در شهرک صنعتی شهرستان پاوه
  • انبار نمک در شهرستان دماوند اداره راه
  • سالن ورزشی در کرج

تصاویر این پروژه ها را می توانید در بخش پروژه ها مشاهده نمایید.

 

مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

قیمت سوله UBM , قیمت دستگاه UBM , قیمت هر متر مربع سوله UBM , سوله UBM دست دوم

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر