قیمت سقف UBM

 

در واقع قیمت سقف UBM (یو بی ام) را نمی توان به طور دقیق محاسبه کرد. چرا که قیمت آن به فاکتورهای مختلفی نظیر طول و عرض ، ضخامت ورق، طول دهانه، وزن ورق، ارتفاع دهانه و ... بستگی دارد. با تعیین این فاکتورها قیمت در هر متر مربع مشخص می گردد. می توان گفت قیمت سقف UBM (یو بی ام) نسبت به بسیاری از سقف ها و سوله ها مناسب تر و مقرون به صرفه تر است. گفتنی است علاوه بر پایین بودن قیمت سقف UBM (یو بی ام) نگهداری آن نیز بسیار کم هزینه است.

 

قیمت سقف UBM

 

قیمت سوله

برآورد قیمت سوله به عوامل بسیاری مرتبط می باشد. مهم ترین عامل را می توان به وزن سوله نسبت داد. وزن سوله نیز ارتباط مستقیم با اندازه دهانه و ارتفاع آن دارد. یعنی هر چه اندازه دهانه و ارتفاع سوله بزرگتر باشد وزن آن نیز بیشتر شده و در نتیجه ی آن قیمت سوله نیز افزایش پیدا می کند. با این حال قیمت سوبه UBM نسبت به سایر سوله ها بسیار ارزان تر می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سوله می توانید با شماره 09399955364 تماس گرفته و از مشاوره  ی رایگان ما جهت ساخت سوله بهره مند شوید.

 

سقف UBM را می توان به منظور های مختلفی از جمله سوله ورزشی ، سوله های صنعتی ، رستوران و سالن غذاخوری و ... تولید نمود.

 

مزایای سوله UBM را مطالعه فرمایید:

سوله ارزان

سوله سبک

سوله سریع

سوله نوین

 

 

ابر کلمات کلیدی:

استعلام قیمت سوله , محاسبه هزینه ساخت سوله ، محاسبه قیمت سوله ، قیمت هر متر مربع سوله ubm ، هزینه ساخت سوله در سال 99 ، قیمت سوله پیش ساخته ، هزینه ساخت سوله مرغداری ، قیمت ساخت سوله در شیراز ، هزینه ساخت سوله 5000 متری ، قیمت ساخت سوله ubm

 

 

اصغرزارع
ubm الان متری چند? برای انبار غلاتسلام ببخشید

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر